{{featured_button_text}}
Ford

Jamestown's Meghan Ford leads the pack during the Class A state cross-country meet in Jamestown on Saturday.

STATE CROSS COUNTRY MEET

At Jamestown

CLASS A GIRLS

Team Scores

1. Fargo Davies 66; 2. Grand Forks Central 118; 3. Minot 129; 4. Bismarck Century 181; 5. Mandan 194; 6. Watford City 202; 7. West Fargo 227; 8. Fargo North 250; 9. Williston 270; 10. Bismarck High 272; 11. Grand Forks Red River 276; 12. Fargo Shanley 296; 13. West Fargo Sheyenne 296; 14. Dickinson 341; 15. Devils Lake 451; 16. Bismarck Legacy 456; 17. Jamestown 472; 18. Valley City 529; 19. Fargo South 583.

Individual Results

1. Meghan Ford, Jam., 17:57 (5-K); 2. Kayla Ogle, WC, 18:28; 3. Hayley Ogle, WC, 18:38; 4. Megan Lundstrom, FD, 18:41; 5. Erin Palmer, BC, 18:50; 6. Kelby Rinas, Man., 18:53; 7. Mikayla Weiss, G.F. C, 18:58; 8. Eleni Lovgren, Will., 18:58; 9. Hope Pringle, WF, 18:59; 10. McKenna Lovehaug, FD, 19:04; 11. Bridget Henne, FD, 19:07; 12. Jaelyn Ogle, WC, 19:11; 13. Anna Bernhardt, Shan., 19:12; 14. Onnica Stansbury, WFS, 19:19; 15. Anna Lien, FN, 19:22; 16. Allie Wahlund, Min., 19:30; 17. Abby Hoffarth, Min., 19:32; 18. Payton Lane, FD, 19:33; 19. Emily Goldade, BC, 19:33; 20. Ava Marburger, Will., 19:42;

21. Alexis Roehl, GFC, 19:43; 22. Lauren Harrison, GFC, 19:50; 23. McKenzie Burian, FD, 20:03; 24. Maria Moore, Man., 20:05; 25. Claire Hynek, GFC, 20:06; 26. Acey Elkins, Man., 20:07; 27. Reece Vorachek, BHS, 20:08; 28. Trinity Jessen, Min., 20:10; 29. Morgan Stenseth, GFRR, 20:11; 30. Jilee Golus, BHS, 20:12; 31. Shelby Middaugh, FN, 20:15; 32. Lindsey Werner, BL, 20:19; 33. Maliah Burke, Min., 20:20; 34. Avery Murray, VC, 20:21; 35. Abbie Wahlund, Min., 20:25; 36. Kaelyn Berg, WF, 20:25; 37. Emma Compere, Min., 20:25; 38. Eden Smith, West Fargo Sheyenne, 20:26; 39. Brenna Barnick, FD, 20:29; 40. Ramsey Brown, DL, 20:29;

41. Campbell Dorsey, GFRR, 20:30; 42. Shalae Lindell, BC, 20:31; 43. Hannah Hynek, GFC, 20:31; 44. Symone Beld, D, 20:32; 45. Clare Boldingh, WF, 20:33; 46. Emily Nelson, GFRR, 20:39; 47. Brooke Keller, Min., 20:41; 48. Kaydee Wescom, BL, 20:42; 49. Aislin Anderson, BC, 20:42; 50. Taylor Dietz, FD, 20:43; 51. Ashley Hansen, Shan., 20:44; 52. Aleigha Villars, D, 20:46; 53. Bryn Donaldson, FD, 20:49; 54. Brooke Neideffer, BHS, 20:50; 55. Anna Bendish, Man., 20:52; 56. Isabelle Puhl, FN, 20:52; 57. Aria Kindseth, GFC, 20:54; 58. Katrina Dietz, WFS, 20:54; 59. Alice Bauroth, FS, 20:56; 60. Samantha Trogstad, FN, 20:57;

61. Lily-Ana Campbell, Min., 21:01; 62. Maicee Burke, Min., 21:03; 63. Jessica Mertens, DL, 21:03; 64. Kiley Craft, Shan., 21:03; 65. Marenn Larsen, Will., 21:05; 66. Hannah Dschaak, BC, 21:08; 67. Tess Oduor, WF, 21:08; 68. Hailey Bjerke, FD, 21:08; 69. Ellie Schmitz, WC, 21:09; 70. Lindsey Anderson, WF, 21:10; 71. Darielle Ceynor, BHS, 21:11; 72. Reagan Berg, VC, 21:11; 73. Morgan Landry, Will., 21:12; 74. Macy Gress, D, 21:13; 75. Delaynee Zubke, D, 21:14; 76. Morgan Hartze, GFRR, 21:15; 77. Ryleigh Wacha, FD, 21:15; 78. Liberty Howell, BC, 21:16; 79. Paige Erbstoesser, WF, 21:18; 80. Olivia Heilman, WFS, 21:21;

81. Tessa Hultin, Shan., 21:22; 82. Makayla Anderson, BC, 21:23; 83. Cyera Moore, Man., 21:23; 84. Liz Simon, GFRR, 21:24; 85. Nora Berry, GFC, 21:24; 86. Whitney McGee, Man., 21:25; 87. Audrey Beauchamp, Shan., 21:26; 88. Gabrielle Kramer, FN, 21:29; 89. Kayla Britsch, DL, 21:30; 90. Morgan Wald, BHS, 21:32; 91. Silje Kindseth, GFC, 21:33; 92. Shaelyn Johnson, GFRR, 21:34; 93. Chey Vicks, Min., 21:34; 94. Grace Dorsher, FN, 21:35; 95. Sophia Roehl, GFC, 21:35; 96. Mattilyn Biel, D, 21:39; 97. Raghyn Murphy, D, 21:40; 98. Brooke Burgard, BHS, 21:41; 99. Claire Lapp, GFRR, 21:43; 100. Elle Sondag, FN, 21:44;

101. Amanda Sargeant, Jam., 21:47; 102. Olivia Johnson, Shan., 21:47; 103. Amaya Ramsey, Man., 21:50; 104. Kimberly Neumann, Will., 21:50; 105. Eliza Herrick, Jam., 21:54; 106. Mya Bruhschwein, WFS, 21:56; 107. Madison Elden, GFC, 21:59; 108. Gracia Larsen-Schmidt, GFRR, 22:00; 109. Maria Sornsin, Shan., 22:00; 110. Lilja Jurva, Shan., 22:01; 111. Addison Willett, BC, 22:02; 112. Niah Shumway, Will., 22:02; 113. Rhenna Martin, BC, 22:04; 114. Elizabeth Weist, FN, 22:05; 115. Narria Neubert, GFRR, 22:05; 116. Lindsay Peterson, WC, 22:05; 117. Alyssa Allen, Jam., 22:05; 118. Amalia Lewis, D, 22:06; 119. Mattie Obrigewitch, D, 22:07; 120. Liv Berger, FS, 22:09;

121. Brenna Dietrich, BC, 22:11; 122. Sophia Ness, BHS, 22:14; 123. Abigail Lovelace, FN, 22:16; 124. Aeva Franco, BL, 22:28; 125. Emma Schlecht, BL, 22:28; 126. Crysta Schanzenbach, Shan., 22:30; 127. Emily Cooper, BL, 22:32; 128. Quintessence Haugland, DL, 22:33; 129. Samantha Hoselton, FS, 22:33; 130. Katelyn Erickson, FS, 22:35; 131. Katelyn McLaurin, DL, 22:35; 132. Ashlyn Johnston, DL, 22:35; 133. Macy Leiss, D, 22:36; 134. Trissa Olafson, WFS, 22:37; 135. Della Casas, WFS, 22:37; 136. Lacey Sime, Will., 22:40; 137. Kaydance Heller, Will., 22:40; 138. Julia Puhl, FN, 22:41; 139. Solveig Lovgren, Will., 22:41; 140. Sophia Boe, VC, 22:42;

141. Stephanie Hoffarth, VC, 22:45; 142. Carly Goven, VC, 22:47; 143. Scarlett Nogosek, BL, 22:51; 144. Sierra Watterud, Will., 22:51; 145. Grace Hoselton, FS, 22:52; 146. Abby Klaman, WF, 22:53; 147. Sydnee Ingstad, VC, 22:56; 148. Emily Sargeant, Jam., 22:59; 149. Aubree Melchior, BL, 23:01; 150. Presley Curtis, VC, 23:04; 151. Darian Coghlan, BHS, 23:09; 152. Sadey Koch, Shan., 23:09; 153. Taylor Wentz, BL, 23:09; 154. Selena Silk, BL, 23:10; 155. Gabrielle McLaurin, DL, 23:14; 156. Rebekah Widmer, DL, 23:16; 157. Liz Lawson, FS, 23:20; 158. Janie Berger, Man., 23:21; 159. Jera Truax, Jam., 23:21; 160. Emma Rieger, FS, 23:22;

161. Sydney Zalumskis, Jam., 23:22; 162. Peyton Rudnick, Jam., 23:27; 163. Taryn Troftgruben, WF, 23:33; 164. Anne Kleven, GFRR, 23:44; 165. Morgan Reeder, FS, 23:46; 166. Gemma Campbell, WC, 23:50; 167. Hannah Differding, WFS, 23:50; 168. Amber Kalvoda, WFS, 23:51; 169. Mikahla Ramsey, WFS, 23:54; 170. Gabby Gannon, BHS, 23:56; 171. Keeley Eichhorn, FS, 23:57; 172. Emily Klaman, WF, 24:04; 173. Katie Amerman, WF, 24:06; 174. Lexi Triebold, VC, 24:49; 175. Sadie Meissner, Jam., 24:54; 176. Kalena Hanohano, WC, 24:58; 177. Erin Gee, Jam., 25:05; 178. Alice Carlson, FS, 25:13; 179. Olivia Slyter, VC, 25:16; 180. Eliza Schueneman, VC, 25:25;

181. Sierra Raatz, D, 26:10; 182. Jordyn Leighton, BHS, 27:39.

CLASS A BOYS

Team Scores

1. Williston 58; 2. Bismarck Century 87; 3. Bismarck Legacy 94; 4. Bismarck High 149; 5. Fargo North 164; 6. Grand Forks Red River 186; 7. Jamestown 191; 8. Minot 239; 9. West Fargo Sheyenne 248; 10. Dickinson 285; 11. Fargo Davies 348; 12. West Fargo 364; 13. Fargo Shanley 373; 14. Grand Forks Central 374; 15. Devils Lake 471; 16. Mandan 491; 17. Fargo South 519; 18. Watford City 627; 19. Valley City 768; 20. Turtle Mountain 812.

Individual Results

1. Sean Korsmo, BHS, 15:46 (5-K); 2. Brady Yoder, D, 15:49; 3. Carl Reis, BL, 16:01; 4. Micade Shumway, W, 16:04; 5. Alex Luz, FN, 16:13; 6. Austin Wald, BC, 16:15; 7. Jacob Knodle, WFS, 16:17; 8. Gunnar Alvarado, W, 16:19; 9. Caleb Yokom, FN, 16:20; 10. Fynn Krenz, W, 16:24; 11. Aiden Jung, D, 16:27; 12. Jake Arason, GFRR, 16:29; 13. Leif Larsen, W, 16:30; 14. Mason Kindel, BC, 16:31; 15. Ethan Bender, BC, 16:32; 16. Jacob Anteau, Jam., 16:34; 17. Juan Flores, BHS, 16:35; 18. Will Walker-Orzo, Min., 16:35; 19. Isaiah Germolus, BL, 16:38; 20. Grant Gader, BL, 16:39;

21. Charles Koebele, BC, 16:39; 22. Brayden Johnson, Man., 16:47; 23. Wil Olson, W, 16:49; 24. Bosten Bartholomay, BHS, 16:55; 25. Braden Will, BL, 16:55; 26. Mason Bjorlie, FN, 16:56; 27. John Ness, BL, 16:57; 28. Gavin Haut, Jam., 16:57; 29. Matthew Rongitsch, GFRR, 17:00; 30. Aidan Hasby, BL, 17:00; 31. Griffin House, BC, 17:02; 32. Jacob Ersland, BC, 17:03; 33. Chandlar Rott, Jam., 17:04; 34. Michael Omvig, BHS, 17:08; 35. Caleb Hansen, WC, 17:09; 36. Grayson Swain, W, 17:10; 37. Ryan Prusak, GFRR, 17:11; 38. Aiden Johnson, WFS, 17:11; 39. Braxton Bruer, WF, 17:12; 40. Bridger Scraper, FN, 17:13;

41. Hunter Barth, FD, 17:14; 42. Chaske Grinolds, BL, 17:14; 43. Brady Goss, DL, 17:15; 44. Ben Anteau, Jam., 17:16; 45. Aiden Biwer, WF, 17:18; 46. Diego Guzman, BC, 17:18; 47. Austin Geyer, Min., 17:19; 48. Mason Brown, Man., 17:20; 49. Conner Asche, Shan., 17:20; 50. Noah Jacobs, Min., 17:21; 51. Ethan Harsell, GFC, 17:21; 52. Hunter McHenry, GFRR, 17:21; 53. Noah Vaagene, WF, 17:22; 54. Ben Asheim, Shan., 17:22; 55. Cameron Goodman, Min., 17:25; 56. Zach Simon, GFRR, 17:26; 57. Cole Jensen, BC, 17:27; 58. Jacob Jensen, TM, 17:28; 59. Adam Arnold, GFC, 17:32; 60. Gavin Sunderland, Shan., 17:32;

61. Gavin Dorsey, GFRR, 17:32; 62. Lee Williams, WFS, 17:37; 63. Luke Sorensen, BL, 17:37; 64. Jacob Francetich, BC, 17:38; 65. Andrew Selensky, FD, 17:38; 66. Luke Gasper, BC, 17:39; 67. Troy Mullenberg, WFS, 17:39; 68. Jack Boub, FD, 17:40; 69. Noah Keller, Min., 17:41; 70. Kade Schumacher, Jame., 17:41; 71. Griffin Obrigewitch, D, 17:42; 72. Parker Wieland, FD, 17:42; 73. Stephen Windsor, BHS, 17:43; 74. Caeden Johnson, WFS, 17:43; 75. Tyler Goss, DL, 17:44; 76. Adam Roy, WFS, 17:45; 77. Noah Tarbox, W, 17:46; 78. Abdi Mohammed, FS, 17:47; 79. Michael Brunner, FS, 17:47; 80. Tristan Quibell, FS, 17:48;

81. Quinn Roehl, GFC, 17:48; 82. Tyrel Ackman, W, 17:49; 83. Luke Morin, BL, 17:50; 84. Owen Sondag, FN, 17:50; 85. Gabe Sagvold, FN, 17:51; 86. Zeb Willer, Jam., 17:52; 87. Mason Engler, FN, 17:52; 88. Zach Gillette, Min., 17:53; 89. James Powers, W, 17:56; 90. Lucas Wetzel, BHS, 17:57; 91. Joe Williamson, GFC, 18:00; 92. Dylan Van De Bogert, GFC, 18:01; 93. Micah Hoke, Jam., 18:02; 94. Logan Hasper, BHS, 18:03; 95. Taylor Devine, Shan., 18:05; 96. Cael Lorenz, GFC, 18:05; 97. Cullen Flieth, Jam., 18:07; 98. Jace Dullum, WF, 18:07; 99. Dameon Zenawick, GFRR, 18:08; 100. Jack Homiston, D,, 18:08;

101. Kyller Hughes, D, 18:09; 102. Regan Bosch, FD, 18:10; 103. Derek Shannon, BL, 18:12; 104. Grant Lelm, GFRR, 18:13; 105. Noah Nordstrom, WFS, 18:15; 106. Caden McCormick, D, 18:16; 107. Evan Halvorson, DL, 18:19; 108. Adam Punton, VC, 18:24; 109. Gabriel Houle, DL, 18:24; 110. Philip Dowdell, FN, 18:25; 111. Collin McDonald, Min., 18:25; 112. Aaron Ochsner, FD, 18:27; 113. Noah Cowley, BHS, 18:27; 114. Brayden Groll, D, 18:28; 115. Tommy Conmy, Shan., 18:28; 116. Brandon Hoverson, GFC, 18:28; 117. Erik Ault, WFS, 18:29; 118. Carter Elde, GFC, 18:30; 119. Michael Bartholamue, GFRR, 18:31; 120. Ethan Igl, Jam., 18:33;

121. Seth Benson, WFS, 18:34; 122. Abram Anderson, FS, 18:34; 123. Cade Halverson, GFC, 18:35; 124. Broden Diederich, GFRR, 18:36; 125. Oscar Hultz, Min., 18:39; 126. Scott Gotta, BHS, 18:39; 127. Ben Kensok, WFS, 18:42; 128. Jack Gothberg, FD, 18:42; 129. Nick Anderson, WF, 18:43; 130. Jonathon Asche, Shan., 18:44; 131. Caden O'Connor, FD, 18:46; 132. Griffin Schaeffer, Min., 18:48; 133. Britton Cranston, WC, 18:48; 134. Adrian Contreras, FD, 18:48; 135. Jack Dorsher, FN, 18:49; 136. August Fleck, Man., 18:52; 137. Nathaniel Bertsch, DL, 18:54; 138. Aj Ash, D, 18:55; 139. Sabin Vandal, Man., 18:56; 140. Thomas Schmiedeberg, Jame., 18:56;

141. Bryce Rose, Min., 18:59; 142. Matthew Alexander, DL, 19:03; 143. Gavin Jorgensen, W, 19:04; 144. Keller Lee, WF, 19:10; 145. William Sprenger, DL, 19:15; 146. Nathan Engh, Man., 19:15; 147. Cauy Hartel, WC, 19:16; 148. Josh Wuebker, Shan., 19:17; 149. Jack Robertson, FD, 19:18; 150. Ezra Hanse, VC, 19:18; 151. Isaac Anderson, BHS, 19:19; 152. Garin Anderson, D, 19:20; 153. Bennett Hefta, WF, 19:21; 154. Lane Stevens, GFC, 19:23; 155. Tanner Edwards, WC, 19:26; 156. Noah Geffre, Shan., 19:27; 157. Evander Long, WC, 19:28; 158. Ryan Orth, WF, 19:29; 159. Zach McCormick, Shan., 19:38; 160. Keenan Howard, FS, 19:43;

161. Lane Dullum, WF, 19:46; 162. Cameron Moe, Shan., 19:49; 163. Keegan Couture, VC, 19:53; 164. Ethan Sprenger, DL, 19:57; 165. Jordan Milbrath, WF, 20:02; 166. Cole Waldo, Man., 20:07; 167. Ethan Quibell, FS, 20:08; 168. Jacob Shilman, D, 20:13; 169. Sam Shomento, DL, 20:25; 170. Jacob Vaagen, DL, 20:33; 171. Corben Golovanoff, VC, 20:34; 172. Gideon Campbell, WC, 20:36; 173. Gavin Corley, Man., 20:38; 174. Jayce Netterville, FS, 20:43; 175. Tyler Hoang, FS, 20:44; 176. Buddy Scherr, VC, 20:46; 177. Dakota Tahran, VC, 20:57; 178. Tajah Francis, WC, 21:10; 179. Owen Plagens, VC, 21:10; 180. Zach Hoppe, FS, 21:15;

181. Kaden Hepker, Man., 21:24; 182. Nash Penner, FS, 21:26; 183. Brandon Edwards, WC, 21:30; 184. Ethan Babb, Man., 21:48; 185. Lane Odenbach, WC, 21:59; 186. Waddel Shakespeare, WC, 22:42.

CLASS B GIRLS

Team Scores

1. Hillsboro-Central Valley 102; 2. Rugby 120; 3. Mayville-Portland-C-G 197; 4. Bowman County 218; 5. New Town 231; 6. Kindred 251; 7. Parshall 336; 8. Thompson 343; 9. Beulah-Hazen 362; 10. Stanley 373; 11. Sargent Central-Lidgerwood-Oakes 394; 12. Carrington 420; 13. Grafton 463; 14. Harvey-Wells County 477; 15. Surrey 503; 16. Southern McLean 512; 17. Hatton-Northwood-Larimore 516; 18. Langdon-Edmore-Munich 519; 19. Lisbon 540; 20. Griggs County Central 552;

21. Central Cass 557; 22. New Rockford-Sheyenne 564; 23. Killdeer 565; 24. Shiloh Christian 658; 25. Pembina County North 732; 26. Northern Cass 811; 27. Trenton 826; 28. Ellendale 833; 29. LaMoure-Litchville-Marion 840; 30. Solen 873; 31. Minot Ryan 931; 32. Mandaree 942; 33. Hettinger-Scranton 984; 34. St. John 1,004; 35. Velva 1,010; 36. Rolla 1,022; 37. Barnes County North 1,033; 38. Standing Rock 1,044; 39. Edgeley-Kulm 1,065; 40. Dunseith 1,070;

41. White Shield 1,078; 42. Max-Garrison-South Prairie 1,146; 43. Medina-Pingree-Buchanan 1,177; 44. Richland 1,198; 45. Warwick 1,198; 46. Burke Central-Kenmare 1,216.

Individual Results

1. Reagan Baesler, H-CV, 18:41 (5-K); 2. Lana Krack, Thomp., 18:46; 3. Dreah Frolek, SC-L-O, 19:17; 4. Jensyn Zink, H-CV, 19:23; 5. Elise Ramberg, LA-E-M, 19:37; 6. Quinn Neppl, Rug., 19:51; 7. Hannah Westin, SC, 19:59; 8. Jakkia Duffy, L-L-M, 20:02; 9. Emma Wheeling, NT, 20:07; 10. Drew Frolek, SC-L-O, 20:10; 11. Peyton Gette, Kin., 20:14; 12. Ally Goodmanson, Kin., 20:16; 13. Carlee Sieben, Graf., 20:17; 14. Ondrea Betner, H-CV, 20:19; 15. Jenna Soine, H-N-L, 20:22; 16. Josie White Eagle, Solen, 20:24; 17. Hailey White Owl, NT, 20:26; 18. Olivia Frolek, SC-L-O, 20:29; 19. Brooklyn Bartsch, Rug., 20:30; 20. Alexius Miller, BC, 20:31;

21. Mallory Alfson, H-CV, 20:35; 22. Kayla Parisien, SJ, 20:49; 23. Kenley Bowman, BC, 20:56; 24. Shambre Feiring, Stan., 20:59; 25. Mykell Heidlebaugh, Rug., 21:01; 26. Ellie Brown, GCC, 21:02; 27. Amanda Jarrett, Carr., 21:03; 28. Anna Strand, MP-C-G, 21:05; 29. Kendyl Hager, Rug., 21:06; 30. MacKenna Arnold, H-WC, 21:08; 31. Baylee Lura, Carr., 21:09; 32. Grace Bachmeier, Surr., 21:10; 33. Cedar Hall, Pars., 21:11; 34. Danielle Dobitz, Kill., 21:12; 35. Ahna Mehus, MP-C-G, 21:13; 36. Madison Anderson, MP-C-G, 21:13; 37. Paysha Rex, BC, 21:16; 38. Isabell Parker, MP-C-G, 21:20; 39. Kaity Hove, Trent., 21:24; 40. Maria Brien, Rolla, 21:26;

41. Keely Arnston, Rug., 21:31; 42. Shenise Klein, B-H, 21:31; 43. Jalyn Hall, Pars., 21:33; 44. Sidra Sadowsky, H-S, 21:35; 45. Abby Faleide, CC, 21:38; 46. Ellie Duchscherer, Rug., 21:39; 47. Kodi Lautt, Lis. 21:40; 48. Abby Lawrence, Stan., 21:43; 49. Katherine Fox, Pars., 21:44; 50. Karsyn Hager, Rug., 21:45; 51. Ashley McFadgen, BCN, 21:45; 52. Emma Pierce, Trent., 21:47; 53. Brook Tibke, SM, 21:49; 54. Anne Mager, Thomp., 21:51; 55. Sheyanne Busche, B-H, 21:52; 56. Briar Pitner, M. Ryan, 21:53; 57. Sophia Knight, NT, 21:54; 58. Paige Jones, Rug., 21:54; 59. Baylee Vondra, B-H, 21:55; 60. Kaylee Paulson, MP-C-G, 21:57;

61. Grace Grubaugh, Surr., 22:03; 62. Mj Pruneda, H-CV, 22:06; 63. Abigail Bartholomay, BC, 22:08; 64. Grace Narloch, Graf., 22:12; 65. Abigail Farsdale, Kind., 22:13; 66. Raina Satrom, MP-C-G, 22:13; 67. Kate Sillers, LA-E-M, 22:14; 68. Grace Boysun, SM, 22:14; 69. Elizabeth Widmer, NR-S, 22:15; 70. Ella Holkesvig, H-N-L, 22:15; 71. Meadow Haugen, NT, 22:16; 72. Cera Mullikin, B-H, 22:21; 73. Kristina Brossart, Rug., 22:22; 74. Jane Sillers, LA-E-M, 22:24; 75. Vanessa Fischer, BC, 22:26; 76. Shawnee Hansen, Kill., 22:26; 77. Lanell Mongram, NT, 22:26; 78. Alexia Reisenauer, BC, 22:27; 79. Danica Rath, Kin., 22:27; 80. Emma Cullen, Thomp., 22:27;

81. Chloe Heinz, NR-S, 22:29; 82. Brynn Hyttinen, SM, 22:31; 83. Jasmine Rascon, E-K, 22:31; 84. Jadie Osier, Kin., 22:32; 85. Alyssa Haakenson, Pars., 22:35; 86. Xaria Bell, NT, 22:38; 87. Kaley Kostelnik, Carr., 22:41; 88. Emily Beck, H-WC, 22:44; 89. Sydney Couch, H-WC, 22:44; 90. McKenna Glynn, Ell., 22:45; 91. Leah Hetzel, Stan., 22:48; 92. Megan Green, H-WC, 22:50; 93. Hannah Sorenson, Stan., 22:51; 94. Morgyn Miller, SM, 22:59; 95. Abbi Wadholm, Ell., 23:02; 96. Elizabeth Solhjem, Kind., 23:02; 97. Karly Just, L-L-M, 23:02; 98. Taytum Vogel, CC, 23:02; 99. Tiffany Kozojed, H-CV, 23:05; 100. Ryann Neameyer, Lis., 23:05;

101. Claire Snyder, Thomp., 23:06; 102. Hannah Luithle, H-CV, 23:09; 103. Graesen Helgoe, PCN, 23:10; 104. Alexis Everett, WS, 23:11; 105. Allison Jarrett, Carr., 23:13; 106. Kaela Schultz, Thomp., 23:13; 107. Natalie Becker, Surr., 23:13; 108. Laura Holmstrom, SC, 23:14; 109. Ellen Gregoire, H-N-L, 23:18; 110. Cassie Sieben, Graf., 23:18; 111. Rachel Mack, Velva, 23:18; 112. Morgan Palmer, MP-C-G, 23:19; 113. Amiah Webb, GCC, 23:22; 114. Morgan Jenner, PCN, 23:23; 115. Zoe Fox, NT, 23:27; 116. Rylie Suchor, Rug., 23:32; 117. Elle Sorenson, Stan., 23:32; 118. Autumn Arndt, Kill., 23:35; 119. Makelle Gulleson, CC, 23:36; 120. Airial Johnson, NC, 23:37;

121. Annika Stroh, Lis., 23:38; 122. Astacia Conica, Solen, 23:38; 123. Leilani Benton, NT, 23:42; 124. Madison Feiring, GCC, 23:42; 125. Sunshine Whitney, Stan., 23:43; 126. Isabella Driver, Pars., 23:43; 127. Alix Becherl, GCC, 23:45; 128. Leah Stang, Thomp., 23:46; 129. Jenna Baarson, Lis., 23:51; 130. Morgan Verke, H-N-L, 23:56; 131. Hannah Haley, NR-S, 23:56; 132. Ciara Zunich, Thomp., 23:57; 133. Nizhoni Davis, NT, 24:09; 134. Kiana Olson, B-H, 24:11; 135. Shyla Red Wolf, Man., 24:12; 136. Samantha Bosch, NC, 24:15; 137. Lilly McKay, Graf., 24:20; 138. Lauren Baril, LA-E-M, 24:21; 139. Summer Moberg, Graf., 24:22; 140. Madison Brintnell, M. Ryan, 24:22;

141. Mya Cudworth, NR-S, 24:27; 142. Ashlynn Benson, NR-S, 24:27; 143. Kennady Tooley, Lis., 24:29; 144. Clancy Hornberger, Stan., 24:29; 145. Lauren Fitch, Kin., 24:30; 146. Katie Kusler, SC, 24:30; 147. Isabelle Keus, CC, 24:31; 148. Darby Flynn, CC, 24:33; 149. Mindee Boyce, Surr., 24:34; 150. Kate Allmaras, NR-S, 24:35; 151. Hannah Benz, Kill. 24:38; 152. Monserrat Garza, H-CV, 24:41; 153. Alea Manley, PCN, 24:46; 154. Alyssa Aragon, Surr., 24:51; 155. Roberta Chapin, NT, 24:53; 156. Jessica Winkler, B-H, 24:56; 157. Raylene Driver, Pars., 24:58; 158. Jennifer Tallackson, CC, 25:04; 159. Erin Walcker, B-H, 25:07; 160. Rainbow Perkins, Pars., 25:07;

161. Abigail Sheets, MP-C-G, 25:14; 162. Jeni Jones, GCC, 25:15; 163. Kya Crow Ghost, SR, 25:19; 164. Caitlyn Davis, Dun., 25:22; 165. Grace Bates, Stan., 25:29; 166. Josie Hamilton, SC-L-O, 25:32; 167. Hailey Berg, MP-C-G, 25:36; 168. Jezzarae Dovenmuehler, H-CV, 25:38; 169. Julia Presteng, Graf., 25:38; 170. Emma Hone, Carr., 25:45; 171. Berger Sara, Graf., 25:53; 172. Kaylee Kemp, PCN, 25:53; 173. Trinity Parsons, Graf., 25:54; 174. Izzy Garcia, CC, 25:54; 175. Tianna Lester, Man., 25:55; 176. Paloma Salgado, Stan., 25:56; 177. Sydney Nathan, Kin., 25:56; 178. Nicole Neumiller, H-WC, 25:56; 179. Kenzie Ketterl, H-CV, 25:57; 180. Abby Idso, CC, 25:59;

181. Shuntera Sage, Man., 26:01; 182. Angela Brayton, NC, 26:01; 183. Ainsley McClain, Graf., 26:05; 184. Isabelle Binder, NC, 26:11; 185. Becki Fuchs, BC, 26:13; 186. Bailey Smith, Kill., 26:14; 187. McKenzie Hauf, M-G-SP, 26:14; 188. Andrea Wilkinson, SC, 26:16; 189. Skylar Johnson, NC, 26:22; 190. Alyssa Kemp, PCN, 26:25; 191. Journey Celo, Pars., 26:28; 192. Sydney Jacobson, H-N-L, 26:29; 193. Maya Sumra, PCN, 26:29; 194. Amara Martinson, SR, 26:31; 195. Abby Carlson, M-P-B, 26:31; 196. Lucy Meier, NR-S, 26:32; 197. Maggie Kujanson, SC-L-O, 26:32; 198. Emily Hamilton, SC-L-O, 26:32; 199. Natalie Nechiporenko, Velva, 26:32; 200. Madison Gross, Ell., 26:33;

201. Abby Haugen, GCC, 26:35; 202. Jocelyn Kulseth, BC, 26:36; 203. McKaylee Kalstrom, BC, 26:36; 204. Ianna Enget, Ell., 26:36; 205. Gracee Poitra, Dun., 26:42; 206. Alexis Morowski, MP-C-G, 26:44; 207. Meredith Dumas, Graf., 26:46; 208. Cassie Kindsfater, H-S, 26:48; 209. Rebekah Frohlich, SC, 26:51; 210. Cheyenne Tandberg, H-N-L, 26:52; 211. Mindy Vollmer, Velva, 26:56; 212. Saige Longie, Dun., 27:06; 213. Crosby Patterson, Thomp., 27:08; 214. Kalin Lachowitzer, Kin., 27:17; 215. Grace Mehlhoff, SM, 27:19; 216. Bailey Adams, Rich., 27:24; 217. Elise Maas, B-H, 27:25; 218. Starla Red Wolf, Man, 27:30; 219. Elizabeth Farsdale, Kin., 27:31; 220. Miah Monson, NC, 27:35;

221. Kaylee Kinsey, BC, 27:36; 222. Kaia Johnson, CC, 27:54; 223. Mia Severson, NC, 27:57; 224. Lilian Cook, SR, 28:06; 225. Emily Boysun, SM, 28:22; 226. Amber Buzick, NC, 28:53; 227. Sunni Belgarde, War., 28:54; 228. Katie Peters, B-H, 28:57; 229. Claire Woodstad, GCC, 29:01; 230. Delaney Halverson, M-G-SP, 29:13; 231. Gracie Badhand, SR, 29:25; 232. Winona Gayton, SR, 29:27; 233. Brandnee Mays, Man., 29:55; 234. Kayleen Kihle, BC-K, 30:03; 235. Sara Hodek, LA-E-M, 30:34; 236. Victoria Bear, War., 31:01; 237. Cami Kuntz, Kill., 31:04; 238. Hannah Lundeby, LA-E-M, 31:26; 239. Eatosh Fox, WS, 31:58; 240. Isabella Boedicker, M-G-SP, 32:14;

241. Katie Kempel, CC, 32:29; 242. Tianni Pfeifer, GCC, 33:07; 243. Kalyn Schalesky, H-S, 35:32.

CLASS B BOYS

Team Scores

1. New Town 47; 2. Hillsboro-Central Valley 103; 3. Bowman County 196; 4. Griggs County Central 206; 5. Grafton 260; 6. Rugby 280; 7. Kindred 308; 8. Thompson 333; 9. Killdeer 338; 10. Stanley 347; 11. Beulah-Hazen 379; 12. Shiloh Christian 397; 13. Edgeley-Kulm 460; 14. Mayville-Portland-CG 467; 15. Four Winds-Minnewaukan 482; 16. Pembina County North 531; 17. Surrey 543; 18. Langdon-Edmore-Munich 561; 19. Ellendale 569; 20. Lisbon 579;

21. Southern McLean 596; 22. Williston Trinity Christian 647; 23. Max-Garrison-South Prairie 660; 24. Central Cass 672; 25. Burke Central-Kenmare 683; 26. Minot Ryan 722; 27. Solen 746; 28. Velva 750; 29. Carrington 760; 30. Sargent Central-Lidgerwood-Oakes 777; 31. Parshall 908; 32. Medina-Pingree-Buchanan 948; 33. White Shield 1,036; 34. Harvey-Wells County 1,043; 35. LaMoure-Litchville-Marion 1,049; 36. Hatton-Northwood-Larimore 1,107; 37. Richland 1,125; 38. Mandaree 1,225; 39. Northern Cass 1,226; 40. Standing Rock 1,229;

41. Trenton 1,337; 42. Central McLean 1,337; 43. Hettinger-Scranton 1,357; 44. Hebron 1,358; 45. Lewis & Clark 1,380; 46. Warwick 1,388; 47. Rolla 1,429.

Individual Results

1. Isaac Huber, E-K, 15:49 (5-K); 2. Robert White, NT, 16:06; 3. Jaiven Hale, NT, 16:15; 4. Colton Anderson, H-CV, 16:24; 5. Noah Rolfe, Stan., 16:31; 6. Ricardo Chase, NT, 16:35; 7. Jacob Hendrickson, Thomp., 16:39; 8. Patrick Wrigley, Shiloh, 16:45; 9. Chase Fossum, H-CV, 16:47; 10. Hunter Denault, PCN, 16:54; 11. Riley Zachmeier, Rug., 16:57; 12. Pierce Cooper, Thomp., 17:00; 13. Colby Antell, NT, 17:08; 14. Jackson Anderson, H-CV, 17:13; 15. Braetyn Yanish, Velva, 17:17; 16. Ian Busche, B-H, 17:17; 17. Cole Horner, Surrey, 17:17; 18. Lucas Nitschke, E-K, 17:20; 19. Brian Miller, BC, 17:23; 20. Coltan Hyttinen, SM, 17:23;

21. Jace Andersen, Kill., 17:24; 22. Owen Dutenhefner, Kill., 17:33; 23. Addison Red Fox, NT, 17:34; 24. Aaron Moser, GCC, 17:36; 25. Brady Bratvold, NT, 17:37; 26. Nathan Rage, H-CV, 17:47; 27. Daniel Cruz, WTC, 17:51; 28. Camden Wokal, BC, 17:55; 29. Kadin Neppl, Rug., 17:57; 30. Tavon Stadler, GCC, 18:02; 31. Austin Dibble, Rug., 18:02; 32. Isak Olson, B-H, 18:04; 33. Jeremiah Dockter, Kin., 18:05; 34. Hunter Baer, M-G-SP, 18:07; 35. Kalob Allison, Graf., 18:10; 36. Austin Wanner, BC, 18:17; 37. Jayden Lahaise, Graf., 18:19; 38. Tommy Kern, Graf., 18:21; 39. Phoenix White, NT, 18:24; 40. Ryan Hermes, SC-L-OS, 18:26;

41. Jay Garcia, FW-M, 18:27; 42. Cole Campbell, Kin., 18:28; 43. Bradyn Lenning, Par., 18:31; 44. Isaac Guylfrede, WTC, 18:33; 45. Mark Sammons, GCC, 18:33; 46. Clay Kummer, Surr., 18:35; 47. Theo Thurber, ELL, 18:35; 48. Caleb Sarsland, BC, 18:36; 49. Jordan Larson, Stan., 18:37; 50. Luke Leshuk, H-CV, 18:38; 51. Ashton Grady, Man., 18:39; 52. Keaton Shelton, Lis., 18:40; 53. Gavin Nelson, GCC, 18:41; 54. Brody Berg, GCC, 18:42; 55. Warden Dahlgren, E-K, 18:42; 56. Blaine Perry, L-E-M, 18:44; 57. Jesse White, WS, 18:48; 58. Colt Spotted Bear, NT, 18:49; 59. Zach Koetz, CC, 18:50; 60. Nathan Sadowsky, Kill., 18:50;

61. Ethan Schaffer, Kin., 18:51; 62. Christian Brist, H-CV, 18:52; 63. Isaac Flanagan, Surr., 18:53; 64. Elijah Sheets, MP-C-G, 18:55; 65. Ethan Fiacher, BC, 18:55; 66. Dawson Schepp, Rug., 18:57; 67. Justin Kassin, Graf., 18:58; 68. Noah Kujanson, SC-L-O, 19:01; 69. Gunnar Mogen, Velva, 19:01; 70. Jacob Rexin, Car., 19:02; 71. Arik Christianson, LA-E-M, 19:03; 72. Luke Mager, Thomp., 19:03; 73. Garrett Cook, BC-K, 19:03; 74. Alex Ruud, Stan., 19:04; 75. Truth Robertson, FW-M, 19:05; 76. Kaden Fuller, Shiloh, 19:06; 77. Caaden Rath, Kin., 19:06; 78. Shawn Klabo, MP-C-G, 19:06; 79. Ethan Sherva, Hillsboro-CV, 19:07; 80. Tanner Lundwall, MP-C-G, 19:08;

81. Connal Murphy, Carr., 19:10; 82. Khael Decoteau, NT, 19:11; 83. Aiden McLain, Graf., 19:12; 84. Stephen Westarp, Kill., 19:13; 85. Elliot Thunder Hawk, Solen, 19:14; 86. Karsen Kulseth, BC, 19:15; 87. Roy Morsette, B-H, 19:16; 88. Mason Chrest, BC-K, 19:17; 89. Evan Gross, CC, 19:18; 90. Maize Two Bears, Shiloh, 19:18; 91. Cameron Red Bear, Solen, 19:24; 92. James Woodstad, GCC, 19:29; 93. Ashton Yellowbird, M-G-SP, 19:30; 94. Lane Pitner, M. Ryan, 19:32; 95. Paul Olson, Kin., 19:32; 96. Jett Foley, Rich., 19:33; 97. Calen Rode, L-L-M, 19:34; 98. Connor Praska, Thomp., 19:37; 99. Trystan Johnson, Stan., 19:38; 100. Chontay Lacroix, WS, 19:38;

101. Eli Heyen, BC, 19:38; 102. Caelen Lohnes, FW-M, 19:39; 103. Ben Dubois, NT, 19:39; 104. Jon Kusler, Shiloh, 19:40; 105. Zachary Scott, GCC, 19:41; 106. Jacen Eissinger, M-B-P, 19:41; 107. Rhun Kendall, PCN, 19:45; 108. Jack Kern, Graf., 19:45; 109. Owen Conoly, SM, 19:46; 110. Peyton McNea, Lis., 19:46; 111. Ethan Suda, Graf., 19:47; 112. Dayton Fiddler, B-H, 19:48; 113. Trevion Two Hearts, Solen, 19:48; 114. Ian Wagner, Ell., 19:49; 115. Simon Mau, H-CV, 19:49; 116. Jacob Larock, FW-M, 19:50; 117. Cayden Hurst, PCN, 19:50; 118. Noah Wokal, BC, 19:51; 119. Kohl Blotsky, Shiloh, 19:52; 120. Ty Gorder, Stan., 19:52;

121. Reeve Froseth, BC-K, 19:52; 122. Kade Palmer, MP-C-G, 19:54; 123. Oliver Marquardt, MP-C-G, 19:54; 124. Levi Reis, Ell., 19:57; 125. Josh Hart, Par., 19:57; 126. Austin Hendrickson, Carr., 19:58; 127. Noah Helgoe, PCN, 19:59; 128. Colton Bergemann, Lis., 19:59; 129. Mason Mittleider, LA-E-M, 20:00; 130. Colby Grindeland, WTC, 20:00; 131. Gage Schuh, SM, 20:03; 132. Garrett Mahin, B-H, 20:04; 133. Patrick Conoly, SM, 20:06; 134. Jase Lahfeldt, Graf., 20:06; 135. Marc Romo, Graf., 20:07; 136. Jacob Littlefield, Stan., 20:07; 137. Tanner Palaniuk, B-H, 20:10; 138. Gannon Girard, Ell., 20:11; 139. Andy Garman, CC, 20:11; 140. Brody Aberle, Lis., 20:11;

141. Mason Christianson, LA-E-M, 20:12; 142. Bradlee Kraft, B-H, 20:13; 143. Ridley Odden, Rug., 20:14; 144. Benjamin Rowan, Thomp., 20:15; 145. Casey McMahon, M. Ryan, 20:18; 146. Jack Bommersbach, Ell., 20:20; 147. Brady Lettenmaier, L-L-M, 20:22; 148. Jaymison Green, FW-M, 20:22; 149. Silas Reinke, Lis., 20:23; 150. Colter Meiers, Stan., 20:24; 151. Garrett Calkins, Kill., 20:25; 152. Nathan Talbott, M-G-SP, 20:26; 153. Zach Frankki, SC-L-O, 20:31; 154. Ethan Steckler, M. Ryan, 20:31; 155. Darien Hauf, Par., 20:31; 156. Steffen Dauwalder, Stan., 20:32; 157. Lance Pitner, M. Ryan, 20:32; 158. Austin Jetty, FW-M, 20:36; 159. Rayne Korsmo, H-N-L, 20:36; 160. Tristin Johnson, NC, 20:37;

161. Malachi Dosch, Rug., 20:38; 162. Daniel Mantei, Velva, 20:40; 163. Conner Smith, Trent., 20:41; 164. Tucker Regner, LA-E-M, 20:42; 165. Daniel Martin, Solen, 20:43; 166. Carson Ketterl, H-CV, 20:43; 167. Grady Henderson, E-K, 20:43; 168. Josh Seibel, H-WC, 20:44; 169. Eli Larson, GCC, 20:44; 170. Matthew Keena, PCN, 20:44; 171. Jonas Aaland, Kind., 20:47; 172. Brandon Arbegast, M. Ryan, 20:48; 173. Isaac Jaggi, Kill., 20:49; 174. Alek Gibson, Ell., 20:50; 175. Micheal Wolt, CM, 20:52; 176. Ethan Decker, WTC, 20:54; 177. Jace Wenger, Stan., 20:54; 178. Jacob Urbach, Lis., 20:54; 179. Jake Wright, H-CV, 20:55; 180. Tristan Dobson, M-G-SP, 20:55;

181. Gabe Dramstad, GCC, 20:56; 182. Bryson Tripp, M-P-B, 20:56; 183. Dalley Mitchell, H-S, 20:56; 184. Braxton Rolle, Heb., 20:57; 185. Logan Wentz, M. Ryan, 20:58; 186. Ethan Jenner, PCN, 20:59; 187. Aiden Thompson, BC, 21:02; 188. Brady Alexander, B-H, 21:03; 189. Austin Pratt, H-WC, 21:04; 190. Riley Suda, Graf, 21:05; 191. Frosty Wisnewski, CC, 21:05; 192. James Delacruz, B-H, 21:05; 193. Joe Broadwell, Carr., 21:07; 194. Chase Jacobson, CC, 21:09; 195. Seth Sondeland, PCN, 21:10; 196. Kolton Moen, H-N-L, 21:12; 197. Isaac Nelson, BC-K, 21:12; 198. Reese Nygaard, Thomp., 21:13; 199. Liam Reilly, Kill., 21:14; 200. Leighton Tangsrud, Stan., 21:15;

201. Seth Roedocker, M-G-SP, 21:15; 202. Sam Faleide, CC, 21:15; 203. Owen Patterson, SM, 21:17; 204. Ethan Bakken, BC-K, 21:17; 205. Brady Hendrickson, BC, 21:21; 206. Ben Haaland, LC, 21:24; 207. Carter Garrett, MP-C-G, 21:25; 208. Wyatt Becker, Surr., 21:26; 209. Bryce Lemon, Surr., 21:27; 210. Damion Higgins, BC-K, 21:28; 211. Zachariah Ringdahl, Rich., 21:30; 212. Isaac Johnson, NC, 21:31; 213. Collin Peterson, SM, 21:33; 214. Matthew Todd, M. Ryan, 21:37; 215. Chris Pratt, H-WC, 21:40; 216. Parker Bartels, Kind., 21:41; 217. David Schmidt, M-P-B, 21:44; 218. Winter Bigtrack, War., 21:45; 219. Travis Buckeye, E-K, 21:46; 220. Jamin Kramer, L-L-M, 21:46;

221. Aaron Huff, M-P-B, 21:47; 222. Sawyer Wanzek, M-P-B, 21:48; 223. Xavier Claymore, SR, 21:49; 224. Billy Nels, SC, 21:52; 225. Zach Mahin, B-H, 21:52; 226. Michael Borysewicz, H-N-L, 21:54; 227. Andrew Noyes, H-WC, 21:55; 228. Logan Harder, LA-E-M, 21:57; 229. Aiden Davis, CC, 21:58; 230. Justice Robertson, FW-M, 21:59; 231. Aaron Green, FW-M, 21:59; 232. Clayton Gregory, Kill., 22:00; 233. Noah Brumfield, E-K, 22:02; 234. Damien Perdue, M-P-B, 22:04; 235. Charlie Andrys, E-K, 22:06; 236. Joey Carr, MP-C-G, 22:06; 237. Damian Avila, PCN, 22:07; 238. Dylan Littlewind, FW-M, 22:08; 239. Noah Denault, CC, 22:11; 240. Luka Berg, GCC, 22:13;

241. Xinyi Li, SC-L-O, 22:18; 242. Will Thex, Velva, 22:19; 243. Taggart Tufte, SC, 22:20; 244. Mathew Sjoquist, H-WC, 22:22; 245. Ryann Olson, Lis., 22:26; 246. Hepanna Gayton, SR, 22:29; 247. Benjamin Poulsen, Surr., 22:41; 248. Axel Anderson, MP-C-G, 22:45; 249. Nick Wulfekuhle, Rich., 22:50; 250. Omar Gates, SR, 22:53; 251. Logan Nielsen, SM, 22:53; 252. Zane Schumacher, Thomp., 22:58; 253. Frank Driver, SR, 22:59; 254. Azdon Crows Breast, Kill., 23:03; 255. Mathias Brien, Rolla, 23:05; 256. Jakob Vander Wal, SM, 23:05; 257. Dreux Kidder, SR, 23:09; 258. Spencer Boe, H-N-L, 23:10; 259. Drew Bordeaux, SR, 23:12; 260. Noah Sauvageau, Kin., 23:12;

261. Lucas Dahl, Kin., 23:13; 262. Blake Engebretson, Velva, 23:18; 263. Alexander Brinegar, LA-E-M, 23:19; 264. Gattlin Ledoux, M. Ryan, 23:26; 265. Luke Rowan, Thomp., 23:29; 266. Isaiah Palmer, MP-C-G, 23:33; 267. Lucas Peterson, MP-C-G, 23:46; 268. Adam Bina, H-N-L, 23:48; 269. Nolan Brayton, NC, 24:08; 270. Jeremiah Crosby, WTC, 24:12; 271. Trenton Sanford, Rug., 24:16; 272. Ryan Muscha, CC, 24:16; 273. Luke Zimmer, Velva, 24:20; 274. Daniel Todd, M. Ryan, 24:26; 275. Evan Grenz, SC-W-L, 24:27; 276. Carter Sower, LA-E-M, 24:28; 277. Parker Striha, Velva, 24:45; 278. Wyatt Fimreite, Velva, 24:59; 279. Dylan Frankki, SC-L-O, 25:00; 280. Adam Skoog, Rich., 25:01;

281. Erick Talbott, Max-G-SP, 25:03; 282. Coby Morden, PCN, 25:13; 283. Owen Gross, CM, 25:24; 284. Micah Nelson, BC-K, 25:29; 285. Joshua Gonzalez, Williston WTC, 26:03; 286. Andrew Seibel, H-WC, 26:14; 287. Brandon Vollmer, Velva, 26:37; 288. Derek Reister, M-P-B, 27:04; 289. Logan Kummer, Rich., 27:16; 290. James McGuire, Carr., 30:24; 291. Cayden Feather, War., 32:39.

Subscribe to Breaking News

* I understand and agree that registration on or use of this site constitutes agreement to its user agreement and privacy policy.
1
0
0
0
0